Dymcol napisał(a):

|
"ładne" zachowanie policji w tramwaju numer 15...
|
ehe, ehe. Uwielbiam takich 15-letnich cwaniaczkow, co to jak tramwaj/pociąg jedzie, to wielkie kozaki są i wrzeszczą "białe kaski robia laski", ale jak białe kaski kogoś wyciagną, to wielkie płaczki.
sorki, że niepiłkarski OT.