Wyświetl pojedynczy post
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#310
Stary 21.04.2010, 13:24
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
"ładne" zachowanie policji w tramwaju numer 15...
ehe, ehe. Uwielbiam takich 15-letnich cwaniaczkow, co to jak tramwaj/pociąg jedzie, to wielkie kozaki są i wrzeszczą "białe kaski robia laski", ale jak białe kaski kogoś wyciagną, to wielkie płaczki.
sorki, że niepiłkarski OT.
Odpowiedz cytując