Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6866
Stary 21.04.2010, 12:55
na Legii będzie jak u mamy

-siedź prosto!
-nie ruszaj się!
-gdzie wyrzucasz papierek!? ...do kosza do kosza! nie będziesz gamoniu stadionu śmiecił dopiero com posprzątała!

-15 minut przerwy! możesz wyjść. Idź kup kiełbaskę!

-ubrudziłeś się musztardą! poczekaj steward.... sorry .... mamusia przyniesie chusteczkę!
-o proszę! (tutaj mamusia wcześniej poślinioną końcówką chustki wyciera resztki musztardy z buzi kibica)

-może deser chcesz?
-a co jest?
-TRUSKAWECZKA!!!
-ze śmietaną?
-nie bez!
-to spierdalaj! nie chcę!
-Jak ty się do matki odzywasz?! WYNOCHA ze stadionu łapserdaku!!!

na serio JAK U MAMY

PS. sorry za off top ale nie mogłem
Odpowiedz cytując