Krissu - mam cała płytkę "Muzyczny hołd dla NSZ" - napisałem wyżej jaki jest stosunek u nas do tego rodzaju zespołów:
- nacjonaliści
- nietolerancyjni
- itp itd
w Gazecie nagonka na NSZ była większa niż na kibiców obecnie.
Honor miałem na myśli ten:
http://www.youtube.com/watch?v=B7mgqGl-bBc - Znak Orła