Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6253
Stary 21.04.2010, 12:40
Krissu - mam cała płytkę "Muzyczny hołd dla NSZ" - napisałem wyżej jaki jest stosunek u nas do tego rodzaju zespołów:

- nacjonaliści
- nietolerancyjni
- itp itd

w Gazecie nagonka na NSZ była większa niż na kibiców obecnie.


Honor miałem na myśli ten:

http://www.youtube.com/watch?v=B7mgqGl-bBc - Znak Orła
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE