Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6251
Stary 21.04.2010, 12:29
Kocur napisał(a):Wyświetl post
A'propos piosenek Sabatonu -

pomijają fakt że lubię ten gatunek muzyki to po prostu nie wypada nie zgodzić się, że zespół odstawa niesamowity kawał dobrej roboty dla nas, Polaków.

Rozmawiałem z bardzo wieloma osobami (nie Polakami) z Anglii, Danii, którzy dopiero słuchając tych piosenek dowiadywali się kim naprawdę byliśmy i kim jesteśmy. Szacunek dla grupy ogromny.

Żal, że uczucia patriotyzmu wzbudzają w nas kapele zagraniczne a polskie typu Szwadron 97 czy Honor są opluwane w mediach i spychane do poziomu disco polo.
Cudze chwalicie swego nie znacie.

Jest przecież Lao Che i "Powstanie Warszawskie". Jest De Press i "Myśmy Rebelianci" o żołnierzach wyklętych. Jest "Gajcy" są "Twardzi jak stal" o NSZ.

P.S.
Honor? Chyba nie masz na myśli kapeli, co śpiewała "Narodowy Socjalizm - jedna droga dla kraju"
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.