grosz napisał(a):

Akurat to nie jest wada tylko zaleta Pawelka. Jesli wynik jest korzystny to wlasnie tak sie powinno grać.
Moim zdaniem nieźle zagrał Jirsak, kilka pilek do przodu. Ogolnie widać jakiś progres i najważniejsze ze wygrywamy.
|
Ja ogólnie nie rozumiem czemu ta drużyna prezentuje taki minimalizm, zamiast strzelić 1, 2, 3 i po meczu to zawsze jak prowadzi 1 : 0 to zamiast dobić przeciwnika, któremu od razu sie odechciewa grać to wychodzi takie właśnie asekuranctwo i minimalizm. I nie, nie sądzę, aby to była kwestia umiejętności... Raczej nastawienia psychicznego albo wskazówek przekazanych przez trenera.
Tak czy inaczej, nigdy mi się taka gra nie będzie podobała. A czy jest skuteczna, może i czasem tak, ale często potrafi tez wystrzelić z powrotem prosto w szczękę.
Najlepszą obroną jest atak
imo.