Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6862
Stary 21.04.2010, 11:08
jak się zastanowiłem to pytania są naprawdę ok, znajomi niemeczowi za bardzo się nie śmiali

brakuje pytania o przekleństwa, ale co by mieli odpowiedzieć ?

Moim zdaniem przesłali jakąś ankietę po spółkach ITI po osobach które na mecze nie chodzą i tyle.
Pytanie o bezpieczeństwo zastąpili dopingującymi kibicami, a o przekleństwa wycięli.

Wg mnie przyciągna dużo jeleni tym burdelem i jak uda im sie wcisnac karnety to nienajgorzej na tym wyjdą. Tyle, że tylko w perspektywie rundy jesiennej, na wiosnę, jak Legia nie będzie miszczem to będą już pustki, bo się okaże,że jednak nikt nie robi tego co robi Strejlauowi tylko tego nie widać
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując