jak się zastanowiłem to pytania są naprawdę ok, znajomi niemeczowi za bardzo się nie śmiali
brakuje pytania o przekleństwa, ale co by mieli odpowiedzieć

?
Moim zdaniem przesłali jakąś ankietę po spółkach ITI po osobach które na mecze nie chodzą i tyle.
Pytanie o bezpieczeństwo zastąpili dopingującymi kibicami, a o przekleństwa wycięli.
Wg mnie przyciągna dużo jeleni tym burdelem i jak uda im sie wcisnac karnety to nienajgorzej na tym wyjdą. Tyle, że tylko w perspektywie rundy jesiennej, na wiosnę, jak Legia nie będzie miszczem to będą już pustki, bo się okaże,że jednak nikt nie robi tego co robi Strejlauowi tylko tego nie widać
