orzeu napisał(a):

Po raz 10000000000000000000000000000000000000000000000000 000000000.
Nie robcie z "gdyban" i "jesli" tematow do dyskusji bo co to za rozmowa? Jeden powie "no tak ale jesli poseł XX pusci bąka na antenie to co wtedy powiesz?" i jaka by nie byla odpowiedz rozmowa jest o niczym.
|
Czym zesz wiec jest zajmowanie sie polityka jesli nie przywidywaniem przyszych ruchow na scenie politycznej?
Przeciez cala dyskusja i obiecanki na conajmniej rok przed kazdymi wyborami przyszlej kadencji sejmu czy prezydenta sa niczym wiecej jak gdybaniem, bo przeciez nie wiadomo jaki bedzie wynik wyborow.