Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 21.04.2010, 09:56
Donki napisał(a):Wyświetl post
Takie pytanie odemnie
Czy tylko mnie denerwuje gra Pawełka na czas
NO bez jej jest 60 minuta a on spokojnie pokazuje chłopakowi od podawania piłek, że on sam pójdzie po pilkę 20 metrów ;/
Weź pod uwagę, że przez najbliższe dwa tygodnie polscy piłkarze będą grać w takim tempie do jakiego kompletnie nie są przygotowani pod względem fizycznym, wydolnościowym i motorycznym. Więc pilnowanie wyniku 1:0 we włoskim stylu nie powinno dziwić.

Jeśli zawodnicy mieliby takie obciążenia przez 2-3 lata z rzędu to byliby po prostu zmuszeni przestawić się na wydajniejszą pracę na treningach. Bazę treningową będziemy mieli, poważniejsze inwestycje w kluby w najbliższych kilku latach będą - brakuje tylko wyszkolenia.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując