Donki napisał(a):

Takie pytanie odemnie
Czy tylko mnie denerwuje gra Pawełka na czas 
NO bez jej jest 60 minuta a on spokojnie pokazuje chłopakowi od podawania piłek, że on sam pójdzie po pilkę 20 metrów ;/
|
Weź pod uwagę, że przez najbliższe dwa tygodnie polscy piłkarze będą grać w takim tempie do jakiego kompletnie nie są przygotowani pod względem fizycznym, wydolnościowym i motorycznym. Więc pilnowanie wyniku 1:0 we włoskim stylu nie powinno dziwić.
Jeśli zawodnicy mieliby takie obciążenia przez 2-3 lata z rzędu to byliby po prostu zmuszeni przestawić się na wydajniejszą pracę na treningach. Bazę treningową będziemy mieli, poważniejsze inwestycje w kluby w najbliższych kilku latach będą - brakuje tylko wyszkolenia.