Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 21.04.2010, 09:46
Mi się wydaje, że wystawienie nieogranego Clebera od razu na taki mecz = pewna czerwona kartka dla niego max po godzinie gry. Tylko kim go zastąpić, skoro nasz poprzedni trener oddał Kowalskiego do Piasta zostawiając nas z Jopem. Swoją drogą- nie da się Mateusza ściągnąć z powrotem do Wisły szybciej?!

Poza tym- która to już bramka strzelona po zejściu Małego ze skrzydła do środka i wyłożeniu piłki jak na talerzu napastnikowi? Jeśli się nie mylę, to trzecia w tej rundzie. Identyczny schemat- zejście do środka między dwoma obrońcami i wyłożenie piłki tak, że nie da się zjebać. Jeśli Brożek nie zacznie strzelać i bardziej się przykładać, to po jakiego wała on jest w pierwszej drużynie ciągle? Przecież jak się stoi z piłką na 15. od bramki, to trzeba NAPIERDALAĆ a nie odgrywać do rogu! To mnie najbardziej irytowało wczoraj, wieczne spychanie odpowiedzialności na kogoś innego, bo samemu się nie potrafi, albo się nie wierzy, że się potrafi. Skuteczność ciągle fatalna. Gdyby nie Mały już by było po MP. Teraz jeśli Brożek nie zacznie grać na miarę swoich możliwości, to on sam może nam przegrać to MP tak, jak to zrobił za Petrescu.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując