prober napisał(a):

|
Sergiusz Ryczel jest specyficzny. Dobrze się go słucha za pierwszym razem lub kiedy rzeczywiście na boisku wiele się dzieje. Gorzej, że jego ekscytacja tym co widzi jest zazwyczaj przesadzona.
|
Do czasu. Do komentatorow z Canal+ jeszcze im daleko. Czasami padaja piekne bramki a komentatorzy nawet nie reaguja. Ostatnio sie poprawili co mnie zdziwiło - moze w koncu ich komentarz nie bedzie nudny.
Daja`n napisał(a):

|
W tym sezonie Inter ma za główny cel wygrać LM a nie mistrzostwo Włoch i to jest ich przewaga nad Barceloną.
|
Jaka przewaga - przeciez Barcelona co roku walczy o wszystkie cele. Tak samo LM jest dla nich wazna jak i mistrzostwo Hiszpanii. Wczoraj zagrali sałbo - ale czy zawsze musza grac na 100. Pep troche za duzo kombinuje. Ma dobrze poukładana druzyne to jeszcze robi jakies głupie roszady. Mecz rewanzowy zapowiada sie bardzo emocjonujaco. Moim zdaniem finał bedzie Barcelona - Lyon.