Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1910
Stary 21.04.2010, 09:37
prober napisał(a):Wyświetl post
Sergiusz Ryczel jest specyficzny. Dobrze się go słucha za pierwszym razem lub kiedy rzeczywiście na boisku wiele się dzieje. Gorzej, że jego ekscytacja tym co widzi jest zazwyczaj przesadzona.
Do czasu. Do komentatorow z Canal+ jeszcze im daleko. Czasami padaja piekne bramki a komentatorzy nawet nie reaguja. Ostatnio sie poprawili co mnie zdziwiło - moze w koncu ich komentarz nie bedzie nudny.
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
W tym sezonie Inter ma za główny cel wygrać LM a nie mistrzostwo Włoch i to jest ich przewaga nad Barceloną.
Jaka przewaga - przeciez Barcelona co roku walczy o wszystkie cele. Tak samo LM jest dla nich wazna jak i mistrzostwo Hiszpanii. Wczoraj zagrali sałbo - ale czy zawsze musza grac na 100. Pep troche za duzo kombinuje. Ma dobrze poukładana druzyne to jeszcze robi jakies głupie roszady. Mecz rewanzowy zapowiada sie bardzo emocjonujaco. Moim zdaniem finał bedzie Barcelona - Lyon.
Odpowiedz cytując