Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6242
Stary 21.04.2010, 09:30
A'propos piosenek Sabatonu -

pomijają fakt że lubię ten gatunek muzyki to po prostu nie wypada nie zgodzić się, że zespół odstawa niesamowity kawał dobrej roboty dla nas, Polaków.

Rozmawiałem z bardzo wieloma osobami (nie Polakami) z Anglii, Danii, którzy dopiero słuchając tych piosenek dowiadywali się kim naprawdę byliśmy i kim jesteśmy. Szacunek dla grupy ogromny.

Żal, że uczucia patriotyzmu wzbudzają w nas kapele zagraniczne a polskie typu Szwadron 97 czy Honor są opluwane w mediach i spychane do poziomu disco polo.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE