Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 21.04.2010, 09:01
Takie pytanie odemnie
Czy tylko mnie denerwuje gra Pawełka na czas
NO bez jej jest 60 minuta a on spokojnie pokazuje chłopakowi od podawania piłek, że on sam pójdzie po pilkę 20 metrów ;/
Odpowiedz cytując