Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15714
Stary 21.04.2010, 08:28
Potrzebuje wysłać rower kurierem. Nigdy nie miałem okazji wysyłać coś kurierem więc jak to jest?
Dzwonie np. do DHL-a i oni przyjeżdżają tak?
I ten rower to mam jakoś zapakować, czy jak? Bo nie wiem co z taką przesyłką zrobić
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując