Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6858
Stary 21.04.2010, 08:03
Troche szkoda Odry. Z 1:0 wyporwadzili na 1:2 by przegrac w koncowce 3:2. Meczu nie widzialem ale pewnie zaczeli obrone Czestochowy i bronili sie we wlasnym polu bramkowym. Zycze im utrzymania.
DysoN
Odpowiedz cytując