Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Endorfinka
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1046
21.04.2010, 07:37
O 6:15 jest pierwszy egzamin, jesli dobrze pamiętam, zazwyczaj ta godzina jest wolna.
Endorfinka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Endorfinka
Znajdź inne posty napisane przez Endorfinka