Wojtas napisał(a):

Mecz w naszym wykonaniu napewo na plus.
Jakby porowanac gre dzis i chcoby np z z meczu z Lechią to widac duzą zmiane.
Zawodnicy poruszaja sie jakby "pewniej" ,widac swiezosc w grze i jakis ogolny pomysl.Ma to jakies rece i nogi.Widac ze Kasperczak jakos poustawial te klocki.
|
Ja tam żadnej poprawy wczoraj nie widziałem. Fakt, może mieliśmy więcej sytuacji niż w meczu z Lechią, ale wynikało to głównie z tego, że Śląsk piłkarsko jest w tym momencie ekipą znacznie słabszą niż drużyna z Gdańska. Przed meczem z Lechem nie widzę powodów do optymizmu.
Żeby nie tylko marudzić, to były może i ze 2 plusiki. Pierwszy, to upragniony i od miesięcy oczekiwany gol Brożka, drugi to dobry mecz Pawełka, który znacznie pewnie interweniował wczoraj, niż w ostatnich spotkaniach.
Mam nadzieje, że niedługo Wisła wróci na Reymonta, bo na Hutniku oldschool pełną gębą

Dziwne zapachy, myszy i ogólnie proza lat 80/90
