Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6238
Stary 21.04.2010, 02:29
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Może mam a może i nie mam - mam takie szczęście że o tą wolność walczyć nie muszę -Ja nie odbieram Saakaszwiliemu tego że jest patriotą ani tego że faktycznie zrobił wszystko by być z Prezydentem w ostatniej drodze.Natomiast jestem daleki by robić z niego jakiś wzór do naśladowania i wielkiego mędrca.Ci ludzie którzy wbijają się w wieżowce, wysadzają w pociągach czy metrze też mają pięknie ideały ale to nie oznacza że jestem z nimi - gdzie porównanie jest obrazowe a nie dosłowne.
Porównanie jest gówniane. Nie ma niczego pięknego w terroryzmie.

Rozumiem, że to boli, szczególnie po czasie. Tym niemniej ośmieszanie tego typu gestów świadczy tylko źle o Tobie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!