Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6235
Stary 21.04.2010, 01:08
1q2

Nie zwyczajnym poważnie dyskutować z kimś mi ubliżającym, w tym własnym poziomem klasy "Rambo".

Ps. ty raczej nie masz zielonego pojęcia ani o polityce ani o znaczeniu ceny narodów za bycie wolnymi.

Edit

Mareq - żalość nie ma końca, nawet ta szydercza, gdyż i ona działa w każdą stronę personalnie kierowaną, ale żałość może być także, początkiem powrotu do normalności, gdzie za potwarz oddaje się co należne, gdyż czas "milczenia owiec" się zakończył i pora na reakcje wobec samozwańczych recenzentów, rozpoczynających dyskusję od obcojęzycznych słów i ocen innych, typu ......... you are O.K. ( w domyśle logicznego ciągu zdania ) but not enough for me. Parafrazując zawołanie " Bóg,Honor i czysta", środowisko owo, zasługuje na rekolekcje i lekcje pokory.
Ostatnio edytowane przez kot : 21.04.2010 o godz. 02:55.
Nie ma rzeczy niemożliwych.