kot napisał(a):

|
Prezydent Gruzji stwierdził .
|
Masz już jakiś ołtarzyk z Prezydentem Gruzji?Może lepiej by było tam pojechać i zobaczyć jak kraj się ma po jego wojence z Ruskimi...Fajnie to tak chwalić kolesia, gdy żyje się w kraju któremu militarnie a także gospodarczo nic strasznego nie grozi.Gorzej gdy żyje się w Gruzji która straciła część kraju i poniosła tak straty w ludności jak i ogromne straty materialne.
Słynna podróż naszego Prezydenta do tego kraju, czy zdajesz sobie sprawę(szczególnie w obliczu takiej tragedii) że poseł Karski złożył swego czasu doniesienie do prokuratury na pilota prezydenckiego samolotu, że ten nie chciał lecieć do Dbilisi, bo nie miał żadnych informacji tak o stanie lotniska jak i działaniach wojennych?Przechodzi Ci to w ogóle przez gardło że jakiś śmieszny koleś podaje pilota do sądu dlatego że odmawia udziału w jakimś totalnym wariactwie - gdzie cały plan przelotu był zupełni inny i nagle każą mu lecieć **** wie gdzie?
Skomentuj to wszystko bo widzę że z za komputera robisz z siebie drugiego Rambo.