Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6234
Stary 21.04.2010, 01:01
kot napisał(a):Wyświetl post
Prezydent Gruzji stwierdził .
Masz już jakiś ołtarzyk z Prezydentem Gruzji?Może lepiej by było tam pojechać i zobaczyć jak kraj się ma po jego wojence z Ruskimi...Fajnie to tak chwalić kolesia, gdy żyje się w kraju któremu militarnie a także gospodarczo nic strasznego nie grozi.Gorzej gdy żyje się w Gruzji która straciła część kraju i poniosła tak straty w ludności jak i ogromne straty materialne.

Słynna podróż naszego Prezydenta do tego kraju, czy zdajesz sobie sprawę(szczególnie w obliczu takiej tragedii) że poseł Karski złożył swego czasu doniesienie do prokuratury na pilota prezydenckiego samolotu, że ten nie chciał lecieć do Dbilisi, bo nie miał żadnych informacji tak o stanie lotniska jak i działaniach wojennych?Przechodzi Ci to w ogóle przez gardło że jakiś śmieszny koleś podaje pilota do sądu dlatego że odmawia udziału w jakimś totalnym wariactwie - gdzie cały plan przelotu był zupełni inny i nagle każą mu lecieć **** wie gdzie?

Skomentuj to wszystko bo widzę że z za komputera robisz z siebie drugiego Rambo.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 21.04.2010 o godz. 01:09.
94 - Allah Akbar!!