orzeu napisał(a): 
"zaginął" znaczy ze ciala nie znalezli.
Tak sobie pomyslalem ze wszyscy ktorzy siedzieli na FORUM KIBICOW WISLY KRAKOW w czasie meczu Wisly i zajmowali sie tutaj.... polityka nie sa na tym forum potrzebni ani to forum nie jest potrzebne im. Zatem bany beda calkiem sluszne, dobrze mysle?
|
Dobrze myślisz
ps. sorry Zbychu 
Ostatnio edytowane przez Skipper : 21.04.2010 o godz. 00:03.
everybody on earth wanna rap
|