Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6228
Stary 21.04.2010, 00:00
orzeu napisał(a):Wyświetl post
"zaginął" znaczy ze ciala nie znalezli.

Tak sobie pomyslalem ze wszyscy ktorzy siedzieli na FORUM KIBICOW WISLY KRAKOW w czasie meczu Wisly i zajmowali sie tutaj.... polityka nie sa na tym forum potrzebni ani to forum nie jest potrzebne im. Zatem bany beda calkiem sluszne, dobrze mysle?
Dobrze myślisz



ps. sorry Zbychu
Ostatnio edytowane przez Skipper : 21.04.2010 o godz. 00:03.
everybody on earth wanna rap