maro olTSkul napisał(a):

|
po wtóre- poziom komentarza w n-ce rzeczywiście beznadziejny, no ale cóż - jaki pan ...
|
Sergiusz Ryczel jest specyficzny. Dobrze się go słucha za pierwszym razem lub kiedy rzeczywiście na boisku wiele się dzieje. Gorzej, że jego ekscytacja tym co widzi jest zazwyczaj przesadzona.