Czy on mial jakies zabezpiecznie
Bo z ta praca na wysokosciach to w Polsce wogloe jakies jaja sa.Ostatnio w pewnej fabryce w Malopolsce byl identyczny przypadek ,gdzie gosc nie mial wogole nic a pracowal duzo wyzej .,dzis pewnie bylo podobnie bylo ,oni powinni to zaczac jakos ostrzej kontrolowac,bo tu chodzi o ludzkie zycie.