Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9198
Stary 20.04.2010, 23:27
Czy on mial jakies zabezpiecznie

Bo z ta praca na wysokosciach to w Polsce wogloe jakies jaja sa.Ostatnio w pewnej fabryce w Malopolsce byl identyczny przypadek ,gdzie gosc nie mial wogole nic a pracowal duzo wyzej .,dzis pewnie bylo podobnie bylo ,oni powinni to zaczac jakos ostrzej kontrolowac,bo tu chodzi o ludzkie zycie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując