Wyjaśnij mi więc proszę po co istnieje forum o szeroko rozumianej nazwie
Hyde Park
(...) jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.
Rozumiem że niedługo zostaną wprowadzone zasady o jakiej porze można pisać a o jakiej nie

Nie przekładam polityki ponad mecz
A na stronę wchodzę bo lubię i szanuję ludzi z którymi w przeciwieństwie do forum.polityka.com mogę normalnie porozmawiać
Wydaje mi się że nasze spory raczej nie mają podstaw
Pozdrawiam