Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#293
Stary 20.04.2010, 23:17
Heh panowie. Zamiast docenic to ze Pawel szukal zawsze dla kogos lepszej sytuacji niz mial(mimo ze mogl strzelac w tych sytuacjach) to wy jedziecie po nim. To samo po Kirmie, Diazie, Pawelku. To byl dobry mecz w wykonaniu wszystkich pilkarzy Wisly. Nie wiem czy wy widzieliscie ale w pierwszej polowie naliczylem, uwaga, cale 4 podania do Brozka Pawla liczac razem z podaniem Maleckiego.

Panowie teraz sobie ironizujecie. Tylko pomyslcie sobie jakby ktorys z pilkarzy wszedl na to forum i zobaczyl ze cokolwiek nie zrobi i tak dla was ****a jest zle, to ciekawe co by sobie pomyslal. A ja to wiem ze niejeden tutaj wchodzi i czyta co sie wypisuje.
Odpowiedz cytując