krzywy napisał(a):

bardzo dobry mecz Pawła Brożka!!! potrafił się urwać obrońcom w niekonwencjonalny sposób, szybki, błyskotliwy, zadziorny.
kolosalny postęp w porównaniu z poprzednimi meczami, tylko ten brak zdecydowania......Ogólnie przed Lechem dobry prognostyk. Rozjebiemy ich w pył!!!
|
Szczególnie jak podawał kiedy był sam na sam oraz odgrywał albo za słabo, albo za mocno w polu karnym. Może i jest różnica z poprzednim meczem ale nie jakaś taka kolosalna.
Sędzia dzisiejszy bez komentarza.