Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 20.04.2010, 23:15
krzywy napisał(a):Wyświetl post
bardzo dobry mecz Pawła Brożka!!! potrafił się urwać obrońcom w niekonwencjonalny sposób, szybki, błyskotliwy, zadziorny.
kolosalny postęp w porównaniu z poprzednimi meczami, tylko ten brak zdecydowania......Ogólnie przed Lechem dobry prognostyk. Rozjebiemy ich w pył!!!
Szczególnie jak podawał kiedy był sam na sam oraz odgrywał albo za słabo, albo za mocno w polu karnym. Może i jest różnica z poprzednim meczem ale nie jakaś taka kolosalna.
Sędzia dzisiejszy bez komentarza.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując