Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 20.04.2010, 22:19
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
nawet śpiewaliśmy o Legii, aż po Cracovię, kończąc na policji.
Brawo... pewnie jestescie z siebie dumni

A chociaz trzecia zwrotke hymnu potrafisz zaspiewac ?
Odpowiedz cytując