Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1905
Stary 20.04.2010, 22:14
Cieszę się, że Inter nieoczekiwanie wygrał z Barceloną dwoma bramkami, rywalizacja w rewanżu będzie dzięki temu ciekawsza. Jeśli jutro Lyon nie przegra więcej niż jedną bramką (lub ugra nawet coś lepszego) to obydwa przyszłotygodniowe rewanże będą zapowiadać się pasjonująco.

Przy okazji, pozwolę sobie wrócić do marcowego postu jednego z "ekspertów".
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Będzie powtórka finału z zeszłego roku, MU - FCB. Innej opcji nie ma. Gdzie Arsenalowi do poziomu Barcelony? Bayern też nie dorasta do pięt MU. Jedyna ekipa, która faktycznie może pokrzyżować szyki MU i FCB to z tego wniosek, że Inter, bo w 1/2 już są, bo chyba nikt nie sądzi, by to CSKA zagrała dalej...
Przestroga dla innych: nie wymądrzajcie się zanadto pozując na wszystkowiedzących, bo będziecie się ośmieszać jak autor powyżej cytowanego posta.


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując