Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: VI / V
Offline
#
6849
20.04.2010, 22:13
mocno najebany Andrzej Iwan komentuje Korona - Bełchatów . to trzeba usłyszeć
TYLKO WISŁA TS
maro olTSkul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maro olTSkul
Znajdź inne posty napisane przez maro olTSkul