Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6208
Stary 20.04.2010, 22:09
miba napisał(a):Wyświetl post
A mnie się wydaje, że powoływanie KOGOKOLWIEK zanim pojawi się oficjalny akt zgonu Prezydenta jest mocno nie na miejscu, nie mówiąc już o tym, że w końcu w Warszawie cały czas był ZASTĘPCA szefa kancelarii Prezydenta...
Nie wiem jak z punktu prawnego wygląda sytuacja ale w momencie utraty przez Prezydenta mozliwości sprawowania urzedu i przejęcia jego obowiązków przez organ konstytucyjnie do tego upoważniony stanowiska zarówno szefa kancelarii jak i zastępców w mojej opinii przestają funkcjonować.