Wyświetl pojedynczy post
robin hood
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6207
Stary 20.04.2010, 22:04
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Nie tyle jest nie na miejscu, co jest niezgodne z prawem.
Czyżby kolejna teoria spiskowa
Nawet przedstawiciele PIS czyli partii opozycyjnej takiego argumentu nie wystawiają bo jest on lekko mówiąc kiepski.

Pamiętajmy o jednej rzeczy że w pewnym momencie Komorowski obok pozycji marszałka, i kandydata stał się pełniącym obowiązki Państwa i to w sytuacji gdzie straty dla władz jak również armii były ogromne. Czy powoływanie sobie współpracowników było nie na miejscu czy na miejscu kompletnie nie powinno być brane pod uwagę. Ważne jest ciągłe funkcjonowanie Państwa a wg aktów prawnych spoczywa ono na Marszałku więc spory obejmują bardziej odczucia niż merytoryczne podstawy.