Temat
:
[24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15
Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze
Offline
#
285
20.04.2010, 21:59
gra już całkiem fajna, na pewno znacznie lepsza niż wcześniejsze popisy. Jednak jedna osoba nadal doprowadzała mnie do szewskiej pasji. Co siedzi w głowie Diaza, niech ktoś mi wyjaśni jak potrafi?! Ten gość gra dramatycznie żenująco.
maRgrabkarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maRgrabkarz
Znajdź inne posty napisane przez maRgrabkarz