Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 20.04.2010, 21:45
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
- sytuacje: 22 - 6
- strzały: 17 - 4
- strzały celne: 2 - 0
- posiadanie piłki: 55% - 45%
- dośrodkowania: 39 - 13
Ja tam widziałem jeden-dwa dodatkowe celne strzały - np. ta sytuacja co Brożek był sam na sam i z 1 metra nie zdolał "dziubnąć" piłki nad bramkarzem - to imho było celne, ale obronione. A że z 1 metra....

Generalnie mecz fajny. Powinno byc dużo wyżej. Śląsk nie ugrał nawet sztycha - bardzo pewnia gra w obronie.
Jestem ostroznym optymistą przed meczem z Lechem.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując