Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6205
Stary 20.04.2010, 21:40
A mnie się wydaje, że powoływanie KOGOKOLWIEK zanim pojawi się oficjalny akt zgonu Prezydenta jest mocno nie na miejscu, nie mówiąc już o tym, że w końcu w Warszawie cały czas był ZASTĘPCA szefa kancelarii Prezydenta...