|
To druga w kolejności zła okolicznośc jaka mogła sie nam przydażyc
1.Strata dwóch
2.Strata Głowackiego
3.Strata Marcelo
Głowacki sam sobie winien.
W środku może zagrac Diaz lub Cleber,ale kto będzie kapitanem(chodzi o wpływ)?
Nie osłabia to jednak wrażenia po to dobrej pracy Kasperczaka.Wisła dzisiejszego meczu to jest to o co ma chodzic w przyszłosci,gra z pierwszej piłki,podania po ziemi,głównie skrzydłami,jak trzeba przez środek,okazji multum.Dziękuje i zapraszam Lecha do nas
|