Wyświetl pojedynczy post
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 20.04.2010, 20:59
Gadacie durnoty. Kirm nie gral dzisiaj zle, byly klepki, byly sprinty, jakies wrzutki, nie narzekajcie. To samo z Diazem. Bardzo fajnie sie dzis zastawial, uspokajal gre, owszem, mial kilka niecelnych zagrac, ale to mozna przypisac kazdemu zawodnikowi Wisly dzis, procz chyba Maleckiego, ktory, moze nareszcie wrocil na wlasciwe tory.
Odpowiedz cytując