Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1894
Stary 20.04.2010, 20:54
A ja chciałbym się dowiedzieć czy jest mozliwość ściągnięcia danego kawałka z youtube?
Z góry dzięki za odpowiedź


edit. była jeszcze kilka razy grana w tv w czasie żałoby chyba tytuł jest witaj kolego czy cos takiego ma może ktoś?

chyba na jakimś instrumencie była grana
Powód: muzyka
Ostatnio edytowane przez sergio : 20.04.2010 o godz. 21:17.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując