|
A ja chciałbym się dowiedzieć czy jest mozliwość ściągnięcia danego kawałka z youtube?
Z góry dzięki za odpowiedź
edit. była jeszcze kilka razy grana w tv w czasie żałoby chyba tytuł jest witaj kolego czy cos takiego ma może ktoś?
chyba na jakimś instrumencie była grana
Powód: muzyka
Ostatnio edytowane przez sergio : 20.04.2010 o godz. 21:17.
|