Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 20.04.2010, 20:40
Garguła, Singlar i Cleber pojechali do Wrocławia na jutrzejszy mecz

"Cleber i Singlar zagrają jutro z Młodą Ekstraklasą we Wrocławiu i zadecydujemy czy postawimy na Clebera czy Jopa, który od pewnego czasu pracuje z grupą."
czyli może nie jest tak źle
Ostatnio edytowane przez Hudy : 20.04.2010 o godz. 20:45.
Odpowiedz cytując