Garguła, Singlar i Cleber pojechali do Wrocławia na jutrzejszy mecz
"Cleber i Singlar zagrają jutro z Młodą Ekstraklasą we Wrocławiu i zadecydujemy czy postawimy na Clebera czy Jopa, który od pewnego czasu pracuje z grupą."
czyli może nie jest tak źle