|
Kończąc temat o Janoszce to bodajże rok, półtora była informacja w jakiejś gazecie o jego ewentualnym transferze do Wisły, oczywiście wtedy tułał się po ME.
Co do dzisiejszego spotkania to strasznie irytował mnie Paweł Brożek, jego niezdecydowanie i ta niedokładnośc. Jeśli chodzi o Arka to szkoda, że się tak zachował, szczególnie, że był na połowie Śląska.
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|