Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#266
Stary 20.04.2010, 20:23
Mnie zastanawia postawa Głowackiego. Przecież ta ręka to była zrobiona z mega premedytacją. Coś mi sie wydaje, że ktoś tu nie chciał grać z Lechem. Nie chce przeginać ale moim zdaniem ta ręka była jak najbardziej świadoma. Nie wiem co tam sobie Głowa wymyślił. Dobry mecz Małeckiego, ale jaki ten koleś jest daremny w tych pyskówkach. Graj chłopie i to graj jak najlepiej a nie za każdym razem skaczesz z ryjem do przeciwnika, do sędziego. Na koniec jeszcze ta gadka żeby sędzia nauczył się sędziować. A co jakby Tobie Mały kibic powiedział po meczu żebyś się grać nauczył? Co by wtedy było? Pewnie fuck i po sprawie...
Odpowiedz cytując