tomasz_19 napisał(a):

|
Cleber to chyba jedyna opcja bo nie wierze, że Kasperczak wpuści Burlige na taki ważny mecz...
|
jedyna opcja to Diaz na srodku obrony w pomocy on sie kompletnie nie nadaje ale obronca bedzie na pewno lepszym niz Cleber, ktory nie gral powaznego meczu przez 5 miesiecy