Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 20.04.2010, 20:22
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Cleber to chyba jedyna opcja bo nie wierze, że Kasperczak wpuści Burlige na taki ważny mecz...

jedyna opcja to Diaz na srodku obrony w pomocy on sie kompletnie nie nadaje ale obronca bedzie na pewno lepszym niz Cleber, ktory nie gral powaznego meczu przez 5 miesiecy
Odpowiedz cytując