Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#262
Stary 20.04.2010, 20:16
Kasperczak mial 2 tygodnie czasu a nadal duza czesc ,na czele z Pawlem Brozkiem, jest bez formy , gra tez nei zachwycala ,ale zwycięzców sie nei sadzi
Odpowiedz cytując