skeba napisał(a):

|
Janoszka hat trick ustrzelil. Chcialbym, by go nasz zarzad zwerbowal, bo zapewne znów jakiś Lech albo Legia wyprzedzą nas.
|
Wiedziałem,że ktoś to powie. Nie oceniajmy po jednym bardzo dobrym meczu. Mąka kiedyś też strzelił hattricka i co z tego wyszło ? Ale z drugiej strony , polska liga jest tak nienormalna , że jeśli ktoś zagra w miare udany sezon , to juz kosztuje Bóg wie ile (patrz Sobiech), wiec czasem warto zaryzykować.