Wyświetl pojedynczy post
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#256
Stary 20.04.2010, 20:07
skeba napisał(a):Wyświetl post
Janoszka hat trick ustrzelil. Chcialbym, by go nasz zarzad zwerbowal, bo zapewne znów jakiś Lech albo Legia wyprzedzą nas.
Wiedziałem,że ktoś to powie. Nie oceniajmy po jednym bardzo dobrym meczu. Mąka kiedyś też strzelił hattricka i co z tego wyszło ? Ale z drugiej strony , polska liga jest tak nienormalna , że jeśli ktoś zagra w miare udany sezon , to juz kosztuje Bóg wie ile (patrz Sobiech), wiec czasem warto zaryzykować.
Odpowiedz cytując