|
WIELKI KOP W DUPSKO OD TRENERA!
jest wygrana, ale ta nonszalancja po prostu przerazala.. za wolno, na pokaz, zbyt duzo kombinacji,ostatnie sekundy meczu, nasza polowa a on gdzies to w roj grajkow rzuca z autu zamiast do bramkarza i tak samo te irytujace podania na klepke pod naszym polem karnym, zostaje minuta do konca meczu to sie wypierdala w **** ta pilke jak najdalej od naszej bramki, a nie bawi sie w klepki , mecz do 4-0 a my trzesiemy sie by nie zremisowac
WIELKIE UFFFFFFFFFFFF..
Acha , i trzeba zrzutke zrobic na jakies miesisko dla nich.. bo wielu z nich nie potrafilo kopnac pilki na wiecej niz 20 cm, przez to wlasnie tez nie strzelilismy wielu bramek
Malecki mi sie podobal, bo jest chlopak dynamiczny, raz, raz i klepa .. a nie chodzenie z pilka, stanie z nia i uderzenie pilki ktora wolniej sie poruszala od zolwia
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 20:05.
|