gra gitara, wynik powinien być wyższy, ale i tak należy się cieszyć, że coś w tej maszynce drgnęło... Wisła chyba obudziła się w najlepszym momencie, czyli przed meczem z Lechem, poprawić skuteczność i wyeliminować błędy (czyt. Diaz) i możemy powalczyć
