Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 20.04.2010, 20:02
gra gitara, wynik powinien być wyższy, ale i tak należy się cieszyć, że coś w tej maszynce drgnęło... Wisła chyba obudziła się w najlepszym momencie, czyli przed meczem z Lechem, poprawić skuteczność i wyeliminować błędy (czyt. Diaz) i możemy powalczyć
Odpowiedz cytując