Temat
:
[24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15
Wyświetl pojedynczy post
prober
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
244
20.04.2010, 19:51
tomasz_19
napisał(a):
w ogóle jak patrze na Brożka to mi go żal, taki biedny jest, widać, że ma jakiś problem, nie ma tego błysku... ehh
Przecież on już swój problem rozwiązał - strzelił pierwszą bramkę od pół roku.
minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!):
Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
prober
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do prober
Odwiedź stronę domową użytkownika prober!
Znajdź inne posty napisane przez prober