Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 20.04.2010, 19:38
Myslalem ze to tylko takie zludzenie ze ta pileczka tak wolno jest rozgrywana.. ale po podaniu Pawla doszedlem do wniosku ze chyba nie

szkoda byloby to zreimsowac bo nie zasluzylismy na to..

odpuscie sobie z kalekami Brozkami.. bo nie tak dawno mu w tylek wchodziliscie i jeszcze nie raz to bedziecie robic
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.04.2010 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując