Myslalem ze to tylko takie zludzenie ze ta pileczka tak wolno jest rozgrywana.. ale po podaniu Pawla doszedlem do wniosku ze chyba nie
szkoda byloby to zreimsowac bo nie zasluzylismy na to..
odpuscie sobie z kalekami Brozkami.. bo nie tak dawno mu w tylek wchodziliscie i jeszcze nie raz to bedziecie robic