Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 20.04.2010, 19:37
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Oglądnij jeszcze raz sytuacji i popatrz kiedy kartkę wyciągnął sędzia. A potem poszła druga porcja mięsa i dobrze że nie dostał drugiej żółtej.
ale miał pełne prawo, żeby się wk***ić, ten sędzie jest kompletnym idiotą, nie nadającym się na poziom ekstraklasy, co najwyżej okręgówki...
Odpowiedz cytując