mr_kwolf napisał(a):

|
Oglądnij jeszcze raz sytuacji i popatrz kiedy kartkę wyciągnął sędzia. A potem poszła druga porcja mięsa i dobrze że nie dostał drugiej żółtej.
|
ale miał pełne prawo, żeby się wk***ić, ten sędzie jest kompletnym idiotą, nie nadającym się na poziom ekstraklasy, co najwyżej okręgówki...