mr_kwolf napisał(a):

co robi? Małecki niech się cieszy że czerwieni nie dostał za te "kur**" który leciały przed chwilą do sędziego.
|
przeciez on nie dostal kartki za dyskusje z sedzia.. tylko wczesniej zagral przypadkowo ręka, pilkarz Slaska ja odebral i sedzia nakazal grac dalej, Malecki ja po chwili odzyskal i wtedy dal mu kartke, a zaraz po niej cos mu powiedzial