Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 20.04.2010, 19:31
co do kartki dla Głowy to nie mam wątpliwości, ale no już kartka dla Małego to jakaś kpina! sędzia kazał grać dalej po czym jak Mały przejął piłkę to od razu gwizdek.... paranoja!

a swoją drogą gdzie Kirm? Łobo już nic nie gra...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 20.04.2010 o godz. 19:33.
Odpowiedz cytując