skeba napisał(a):

|
Puknij się w czoło, nie bredź, jakieś teorie spiskowe. Zachował się jak junior. Slask nic nie gra, to mógł sobie darowac, gdyby to jeszcze faul był, a nie jakies dziecinne zachowanie.
|
Po co od razu mnie obrażasz? Wyraziłem swoje zdanie, jak się z nim nie zgadzasz można napisać to w zupełnie inny sposób. Trochę kultury. Bez odbioru.